Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Skowron w relacjach z klientami kieruje się przejrzystością i uczciwością, jak również otwartością na potrzeby i wymagania klientów.

Radca prawny Tomasz Skowron świadczy usługi prawne zarówno w lokalu Kancelarii jak również bezpośrednio u Klienta. Możliwe jest również świadczenie pomocy prawnej za pomocą dostępnych środków komunikacji gdy pozwala na to rodzaj i stan sprawy.

Dostosowując się do potrzeb Klienta Kancelaria proponuje następujące systemy rozliczeń:

 • Godzinowy
  Wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie ustalonej wcześniej stawki godzinowej i liczby godzin poświęconych na wykonanie zleconego zadania.
 • Za usługę
  Wysokość wynagrodzenia określana jest indywidualnie za zleconą usługę prawną.
 • Ryczałtowy
  Wysokość wynagrodzenia jest stała i określona stawką miesięczną. System ten dotyczy przede wszystkim stałej obsługi prawnej firm i przewiduje stałą kwotę wynagrodzenia za ustaloną liczbę godzin pracy Kancelarii w danym miesiącu.
 • Wynagrodzenie z premią za sukces (success fee)
  W przypadku spraw skomplikowanych i czasochłonnych elementem wynagrodzenia może być oprócz ustalonej z klientem kwoty wynagrodzenia ryczałtowego dodatkowe honorarium za pozytywny wynik sprawy.

Niezależnie od formy i wysokości wynagrodzenia, Kancelaria zapewnia zawsze wysoką jakość świadczonych usług, dbając by świadczone usługi były satysfakcjonujące dla każdego Klienta, a współpraca przebiegała w przyjemnej atmosferze.

Copyright © 2024 Kancelaria Skowron. Wszelkie prawa zastrzeżone